Vikerkaare kontseptsioon

Vikerkaare kontseptsioon lihtsustab teie valikut ja parandab turvalisust.

Me aitame teil taastada roostevaba terase omadusi

Roostevaba terase korrosioonikindlus sõltub silmale nähtamatu, kaitsva kroomoksiidi kihi olemasolust ja seisukorrast metalli pinnal. Sellised tegevused nagu keevitamine, vormimine, lihvimine või süsinikterasest tööriistade kasutamine võivad kahjustada seda õhukest passiivkihti.
Söövitustooted ongi mõeldud roostevaba terase pinnal töötlemiseelse olukorra ja sellest tulenevalt ka esialgse, terasemargile vastava korrosioonikindluse taastamiseks.
Söövitustooted tagavad oluliselt parema lõpptulemuse, kui alternatiivsed pinnatöötlemise meetodid nagu käiamine ja lihvimine.

Laiem valik

Outokumpu laiendatud valik söövitus-, puhastus- ja passiveerimiskemikaale lihtsustab teie jaoks õige toote valikut ja annab võimaluse erinevates situatsioonides parima lahenduse leidmiseks.
Söövitustoote valikul tuleb arvestada mitmeid erinevaid tegureid, et saada optimaalseim tulemus. Mis marki terast te söövitate? Millise temperatuuri juures söövitamine toimub? Kas söövitatav pind on horisontaalne või vertikaalne? Kas kemikaal kantakse pinnale pintsliga, pihustiga või toimub söövitusprotsess vannis?
Milliseid keskkonda ohustavaid tegureid tuleb arvestada? Kui kaua protsess aega võtab?

Värvid abistavad

Lihtsustamaks õige toote valimist, on Outokumpu välja töötanud täiesti uudse lahenduse – VIKERKAARE KONTSEPTSIOONI. Nagu ka nimetus vihjab, on Outokumpu söövitustooted selgelt eristatavad värvi järgi. Seda sama värvikoodi on kasutatud ka pakendite ja etikettide juures. Erinevad söövituspastad ja söövitusvedelikud on ROHELIST, SINIST ja PUNAST värvi. Värvuse põhjal on lihtne kindlaks teha, milline ala on töödeldud, millist ainet on kasutatud ning on kerge otsustada milliseid ohutusnõudeid tuleks järgida.

Outokumpu puhastus- ja rasvatustamisainete seeria CleanOne on kollane.FinishingOne seeria on värvitu ja see on mõeldud passiveerimiseks ja viimistlemiseks.

vikerkaar 460

Turvalisus: peamine prioriteet

Kemikaalidega töötades peab maksimaalselt kaitsma nii töötajaid kui ka keskkonda nende kahjuliku mõju eest. Outokumpu on oma tooteid välja töötanud põhimõttel: toodetele maksimaalne toime, kuid minimaalsed kahjud, kui ainetega hooletult ringi käiakse või neid valesti kasutatakse.
See on veel üks põhjus, miks VIKERKAARE KONTSEPTSIOON on oluline. Töödeldud kohta on kerge märgata ning värvitud tooteid on lihtne eristada ja sellest lähtuvalt järgida ettenähtud ohutusnõudeid. Samuti on võimalik valida õiged meetodid ainete neutraliseerimiseks keskkonnakahjulikust mõjust lähtuvalt.

Ohutus on söövitamise puhul oluline:
Söövitustooted on ohtlikud ained ja nende kasutaja peab ennast kaitsma aurude ja pritsmete eest. Palume teil järgida järgnevid ohutusnõudeid, kui töötate söövituskemikaalidega.

TASE 1 “kerge” kaitse
Kinniste pakendite käsitlemisel on happekindlast kummist kindad piisav kaitse.
RAINBOW tase1
TASE 2 “keskmine / standard” kaitse
Töötades söövituspasta, puhastus- ja viimistlusainetega peaks kasutama happekindlast kummist keepi või põlle ja kindaid koos nägu kaitsva visiiriga.
RAINBOW tase2
TASE 3 “maksimaalne” kaitse
Töötades söövitusainetga neid pihustades tuleb kasutada maksimaalselt kaitsvaid vahendeid nagu happekindel riietus, happekindlast kummist kindad ja jalanõud. Hingamisteid kaitsva maski kasutamine on vajalik.
RAINBOW tase3

Konkurentsitu kogemus ja know-how

AvestaPolarit Welding Chemical Products alustas tegevust 1959. aastal ja on tänapäevane, spetsaalselt sisustatud tootmisüksus, kellel on ka oma “metalli pesula” lepinguliste tööde tegemiseks. Igapäevast tööd analüüsitakse kohalikus laboratooriumis. Tihedat koostööd tehakse ka AvestaPolariti tsentraalse R&D osakonnaga, mis tegeleb roostevabade terastega ja nende omaduste uurimisega.
AvestaPolarit Welding on üks Euroopa suurimatest roostevaba terase keevitustarvikute ja keevituskeemia tootjatest. Firma on 100% Outokumpu AB omanduses ja on esindatud rohkem kui 70 riigis üle kogu maailma.

Üldkontakt

Räniliiva 9, 11216 Tallinn
Vaata Google Maps kaardilt »
Tel: 655 8940, Faks: 655 8941
info@amari.ee
E-N 9.00-17.00, R 9.00-16.00

About Amari Metals Estonia

suurbritannia lipp 600x300 Click here