Outokumpu tooted

Plekk, plaat ja lint

Kuumvaltsitud roostevaba terasplaati kasutatakse tema korrosioonikindlust tagavate omaduste tõttu tehnoloogiliste tööstusseadmete valmistamiseks (survemahutid, reaktorid, paksuseinalised torud, jne). Roostevaba külmvaltsplekk, -plaat ja -lint on oma sileda pinna tõttu eriti sobivad kasutamiseks valdkondades, kus on tähtsad hügieeninõuded, välimus ja lihtne puhastatavus. Näideteks sellisest rakendusest võiksid olla toiduainete ja jookide tootmine, majapidamistarbed, ehituste fassaadid jne.

Kuumvaltsitud plaatide tootmisprogrammi kuuluvad tellimuste järgi valtsitud plaadid (kvartoplaat) ja kuumvaltslint, mida saab tellida mõõtu lõigatuna ja rullina. Kokkuleppel saab tellida ka standardtoodetest erinevate mõõtmete ja pinnatöötlusega materjale, samuti plaati, mille serv on ette valmistatud keevitamiseks.

Külmvaltsplekki, -plaati ja linti võib tarnida mitmesuguste pinnatöötlusviisidega. Tootmisse kuulub ka kuumvaltslint, mida on külmalt valtsitud ning seejärel töödeldud haavelpuhastuse teel (nn. VKS pind). Sellel materjalil on külmvaltslinti iseloomustav kitsas tolerantsiväli ning ta on hinnalt soodsamaks alternatiiviks kuumvaltslindile. Tellida saab ka standardvalikust erinevaid mõõtmeid.

Üldkontakt

Räniliiva 9, 11216 Tallinn
Vaata Google Maps kaardilt »
Tel: 655 8940, Faks: 655 8941
info@amari.ee
E-N 9.00-17.00, R 9.00-16.00

About Amari Metals Estonia

suurbritannia lipp 600x300 Click here